Baskı, Proje Kopyalama, Plan Kopyalama, Cilt, Dijital Baskı, Cd Çoğaltma,Kırtasiye çankaya,ciltleme Cilt Sistemleri - Tuna Dijital Baskı | Proje Kopyalama | Plan Kopyalama | Vinil Baskı | Cd çoğaltma | Kırtasiye

Baskı

Baskı Ankara, Proje kopyalama, Plan Kopyalama, Cd Çoğaltma, Dijital baskı Vinil Pleksi Dakota baskı işlerini yapan ve Ankara'da bulunan Kırtasiye Çankaya Tuna Dijital

Proje kopyalama

Plan Kopyalama

Dijital Baskı

Ciltleme
Cd Çoğaltma
Baskı, Proje Kopyalama, Plan Kopyalama, Ciltleme, Dijital Baskı, Cd Çoğaltma Tuna Dijital - Baskı ve Reklamın Buluştuğu Yer Proje Kopyalama, Plan Kopyalama, dış mekan baskı, iç mekan baskı, cd baskı, el ilanı baskı, broşür baskı, katalog baskı, kartvizit baskı, branda baskı, vinil baskı, dekota baskı,pleksi baskı, folyo baskı, flat pad baskı, uv baskı, renkli baskı, siyah beyaz baskı, poster baskı, roll up baskı, lazer markalama, laminasyon, maket kesim, pleksi kesim, renkli çıktı, sıvama cilt, albüm cilt, spiral cilt, araç giydirme, şekilli kesim, kaşe yapımı Baskı Ankara, Proje kopyalama, Plan Kopyalama, Cd Çoğaltma, Dijital baskı işlerini yapan ve Ankara'da bulunan Kırtasiyeciniz Tuna Dijital'den vinil Pleksi Baskı Baskı, Kopyalama, Ciltleme ile ilgili Anahtar Kelimelerimiz : Plan kopyalama Ankara Proje kopyalama ankara dijital baskı merkezi çankaya lazer markalama Ankara dış mekan baskı Ankara iç mekan baskı Ankara cd çoğaltma Ankara cd baskı Ankara laminasyon ankara el ilanı baskı Ankara broşür baskı Ankara katalog baskı Ankara kartvizit baskı Ankara branda baskı Ankara vinil baskı Ankara dekota baskı Ankara pleksi baskı Ankara folyo baskı Ankara maket kesim Ankara pleksi kesim Ankara flat pad baskı Ankara uv baskı Ankara renkli çıktı Ankara renkli baskı Ankara siyah beyaz baskı Ankara poster baskı Ankara roll up baskı Ankara sıvama cilt Ankara albüm cilt Ankara sprial cilt Ankara araç giydirme Ankara şekilli kesim Ankara kaşe yapımı çankaya Ankara

Cilt Sistemleri

20.04.2020
176
Cilt Sistemleri

 

Masa üstü yayıncılık ya da fotokopi ile hazırlanan ve çoğaltılan kitapçık, doküman teklif sunumlarınızın ciltlenmesinde veya arşivlendirilmesinde Sıvama cilt, Bez cilt, Plastik Spiral, Tel Spiral, Isısal Cilt, Karton Cilt ve Tel Dikiş Cilt sistem çeşitliliği, profesyonel kullanım kategorileriyle pratik çözümler sunuyoruz.

 

bez-ciltBez Cilt:


“Nesilden nesile geçmeli kitaplar, bilgi yok olmamalı”

Bu ciltleme sistemiyle kitaplarınız nesiller boyu sizinle yaşar. Bez ciltlemede değişik renk ve doku seçenekleri sunulmaktadır. Cilt üzerine istenilen yazı ve şekiller altın yaldızla basılabilmektedir. Bizce değerli olan eserlerinizi korumanın ve ömrünü uzatmanın en güzel yoludur bez cilt.

 

tel-dikis-ciltTel Dikiş Cilt:

Sırttan Telle Dikiş : Dergi, broşür, bülten ve katalogların ciltlenmesinde, maliyeti düşük ve uygulaması en kolay olan sırtan telle dikiştir. Sayfaların tamamen açılarak kolay ve rahat bir okuma sağlaması bu yöntemin en büyük avantajıdır.

 

tel-spiral-ciltTel Spiral Cilt:

Basılı belgenin sırt kısmından delikler açılarak, helezonik tel geçirilmesidir. Ders notları, sunum dosyaları, bilgilendirme belgeleri gibi dosyaların ciltlenmesinde, maliyeti düşük ve uygulaması kolaydır. Sayfaların tamamen açılarak kolay ve rahat bir okuma sağlaması istenilen sayfaların daha sonra kolayca yırtılıp aradan çıkarılması bu yöntemin en büyük avantajlarıdır.

 

plastik-spiral-ciltPlastik Spiral Cilt:

Basılı belgenin sırt kısmından delikler açılarak, helezonik plastik cilt malzemesi geçirilmesidir. Ders notları, sunum dosyaları, bilgilendirme belgeleri gibi dosyaların ciltlenmesinde, maliyeti düşük ve uygulaması kolaydır. Sayfaların tamamen açılarak kolay ve rahat bir okuma sağlaması, ciltin kolaylıkla sökülüp takılması ve istenilirse araya sayfa eklenip çıkarılması bu yöntemin en büyük avantajlarıdır.

karton-ciltKarton Cilt:

Kapak için 1. sınıf, 240-250 gr Amerikan Bristol kullanılmaktadır. Ayrıca cildin sağlamlığını arttırmak için zımba ve dikiş yöntemleri uygulanabilir. Karton kapaklar sıcak tutkallı makinelerde takılıp, cildin sırtı firezeyle kesilip sağlamlığının daha da artırılması sağlanmaktadır. Bunun yanında istenilirse selefon yapılarak, kapakların yırtılmaması, daha güzel görünüme kavuşması ve kirlenmemesi sağlanmaktadır. Tez, Dergi, Kitap gibi işleriniz için ideal bir kapak türüdür.

 

isisal-ciltIsısal Cilt:

Basılı belgenin hazır kapaklı metal sırtlı cilt sistemine yerleştirilip, ciltlenmesidir. Ders notları, sunum dosyaları, bilgilendirme belgeleri gibi dosyaların ciltlenmesinde, maliyeti düşük ve uygulaması kolaydır. Pratik ve hızlı ciltlenmesi en büyük avantajıdır.

sivama-ciltSıvama Cilt:

Sizden sonraki nesillere de aktaracağınız kalite ve sağlamlıkta bir cilt türüdür. Kapak üzerinde, dilediğiniz her türlü resim, yazı vb. kullanılabilir. Baskılar özel yöntemlerle dikilerek cilt uygulanır. Cilt kalınlığı yaklaşık 3mm olduğundan ve iç baskıya nazaran yaklaşık 1 cm daha geniş bırakıldığından koruma oranı çok yüksektir. Özel fotoğraf albümleri, düğün-nişan albümleri, doğum günü albümleri, özel kataloglar gibi işleriniz için ideal bir kapak türüdür.

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.