Baskı, Proje Kopyalama, Plan Kopyalama, Cilt, Dijital Baskı, Cd Çoğaltma,Kırtasiye çankaya,ciltleme Mücellit (Ciltleme) Hizmetleri - Tuna Dijital Baskı | Proje Kopyalama | Plan Kopyalama | Vinil Baskı | Cd çoğaltma | Kırtasiye

Baskı

Baskı Ankara, Proje kopyalama, Plan Kopyalama, Cd Çoğaltma, Dijital baskı Vinil Pleksi Dakota baskı işlerini yapan ve Ankara'da bulunan Kırtasiye Çankaya Tuna Dijital

Proje kopyalama

Plan Kopyalama

Dijital Baskı

Ciltleme
Cd Çoğaltma
Baskı, Proje Kopyalama, Plan Kopyalama, Ciltleme, Dijital Baskı, Cd Çoğaltma Tuna Dijital - Baskı ve Reklamın Buluştuğu Yer Proje Kopyalama, Plan Kopyalama, dış mekan baskı, iç mekan baskı, cd baskı, el ilanı baskı, broşür baskı, katalog baskı, kartvizit baskı, branda baskı, vinil baskı, dekota baskı,pleksi baskı, folyo baskı, flat pad baskı, uv baskı, renkli baskı, siyah beyaz baskı, poster baskı, roll up baskı, lazer markalama, laminasyon, maket kesim, pleksi kesim, renkli çıktı, sıvama cilt, albüm cilt, spiral cilt, araç giydirme, şekilli kesim, kaşe yapımı Baskı Ankara, Proje kopyalama, Plan Kopyalama, Cd Çoğaltma, Dijital baskı işlerini yapan ve Ankara'da bulunan Kırtasiyeciniz Tuna Dijital'den vinil Pleksi Baskı Baskı, Kopyalama, Ciltleme ile ilgili Anahtar Kelimelerimiz : Plan kopyalama Ankara Proje kopyalama ankara dijital baskı merkezi çankaya lazer markalama Ankara dış mekan baskı Ankara iç mekan baskı Ankara cd çoğaltma Ankara cd baskı Ankara laminasyon ankara el ilanı baskı Ankara broşür baskı Ankara katalog baskı Ankara kartvizit baskı Ankara branda baskı Ankara vinil baskı Ankara dekota baskı Ankara pleksi baskı Ankara folyo baskı Ankara maket kesim Ankara pleksi kesim Ankara flat pad baskı Ankara uv baskı Ankara renkli çıktı Ankara renkli baskı Ankara siyah beyaz baskı Ankara poster baskı Ankara roll up baskı Ankara sıvama cilt Ankara albüm cilt Ankara sprial cilt Ankara araç giydirme Ankara şekilli kesim Ankara kaşe yapımı çankaya Ankara

Mücellit (Ciltleme) Hizmetleri

20.04.2020
43
Mücellit (Ciltleme) Hizmetleri

mucellit-01

 

Mücellithanemizde uzman kadromuz ile, süratli ve hatasız; masa takvimi, duvar takvimi, küpnot, kartvizit kesim, davetiye kesim, cepli dosya, ısısal cilt, tel cilt, spiral cilt, karton cilt, sıvama cilt, bez cilt, selefon, laminasyon ve kesim hizmetleri vermekteyiz.

Basılmış olan kitap, mecmua, broşür ve buna benzer bütün yazılı veya resimli işlerin bulunduğu kağıtların sayfa ve forma sırasına göre katlanıp bir araya getirilmesi ve bunların blok teşkil ettikten sonra üzerlerine muhafaza olarak bir kap geçirilmesi veya dağılmaması için birbirlerine tutturulması ve bunun gibi işlemlere ciltleme, bu sanata da mücellit sanatı denilmektedir.

mucellit-02

 

Mücellithanemiz (Cilthanemiz)

Magicart Laminasyon Makinası
(Geniş Format Fotoblok, Sıvama ve Laminasyon Makinası)
Vandsa Termal Laminasyon Makinası
Mapilam Laminasyon Makinesi (A4-A3)
Glue Binding Machine (Karton Cilt Makinası)
Unibind Multi Ciltleme Makinası
(Tel Spiral, Helezeon Cilt, Isısal cilt)
KAYM Giyotin Kesim Makinası

Aybakarmucellit-aybakar

Konik ve Perforaj Makinası

Perforaj:
Fatura, irsaliye, vezne alındıları, uçak vb. araçların biletlerinde kopyalarının kolay kopması için baş ve sırta yakın kısma boydan boya açılan deliklere denir.

Pilyaj:
Dosya, broşür, dergi vs. gibi basılmış materyallerin kırımyerlerine denir.

kaym-giyotinKaym Giyotin

Kağıt Kesim Makinası

80cm genişliğinde Kaym giyotin ile; Kağıtların istenilen ölçülerde kesilmesi, kitapların traşlanması yapılmaktadır.

 

vandsaVandsa

Termal Laminasyon Makinası

Vandsa Laminasyon makinamız ile;Maksimum 4mm kalın malzemeyi, Dakikada 1- 5 metre Maksimum doküman aralığı 360 mm olacak şekilde 24-250 mikron arası film İle kaplayabiliyoruz.

versa-trimVersa Trim

Kartvizit Kesim Makinası

Hiper hızda kartvizit kesimi. 8,5×5,5cm ebatlarında kartviziti 78 saniyede 100 adet gibi müthiş bir hızda kesiyoruz.

 

pur-tutkalPUR Tutkal

Kapak Takma Makinası

Kalın gramajlı tüm işlerinizi tek seferde PUR kapak takma makinesi ile çok sağlam olarak ciltleme yapmak mümkündür.
Ofis kitapları, yıllık raporlar, broşürler, kullanım kılavuzları için mükemmel bir ciltleme makinesidir.

 

mapilamMapilam v53

Laminasyon Makinası

Laminasyon evraklarınızı ıslaklığa, kire, renk solmasına ve yırtılmaya karşı korur. Mapilam Laminasyon makinası, A3-A4 Ebatlarında sıcak ve soğuk Laminasyon yapabilme özelliğine sahiptir.

magicart-genisMagicart Geniş Format

Fotoblok, Sıvama ve Laminasyon Makinası

Magicart çok fonksiyonlu makinamız hem görsellerinizi fotoblok üzerine pratik bir şekilde sıvamaya, hem de geniş format baskılar üzerine laminasyon yapmaya yaramaktadır.

Laminasyon; Geniş formatlı basılı materyallerin dış etkenlerden korunması (güneş, nem,yağ vb.) için baskı yüzeyine sıvama yoluyla kaplanan ince bir jelatindir. Matlık veya parlaklık etkisi yaratabilir.

unibind-multi-ciltlemeUnibind Multi Ciltleme

Tek makinada; Tel Spiral, Plastik Spiral ve Helezon cilt yapabilme özelliği.

unibind-isisal-ciltlemeUnibind Isısal Ciltleme

A4 boyutunda 400 yaprağa kadar kısa zamanda ve pratik ciltleme. Isısal cilt ile dökümanlarınızı, sunum dosyalarınızı ciltleterek en kısa zamanda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.