Baskı, Proje Kopyalama, Plan Kopyalama, Cilt, Dijital Baskı, Cd Çoğaltma,Kırtasiye çankaya,ciltleme Oce Arizona 460 GT UV (Ultraviole) Yazıcımız - Tuna Dijital Baskı | Proje Kopyalama | Plan Kopyalama | Vinil Baskı | Cd çoğaltma | Kırtasiye

Baskı

Baskı Ankara, Proje kopyalama, Plan Kopyalama, Cd Çoğaltma, Dijital baskı Vinil Pleksi Dakota baskı işlerini yapan ve Ankara'da bulunan Kırtasiye Çankaya Tuna Dijital

Proje kopyalama

Plan Kopyalama

Dijital Baskı

Ciltleme
Cd Çoğaltma
Baskı, Proje Kopyalama, Plan Kopyalama, Ciltleme, Dijital Baskı, Cd Çoğaltma Tuna Dijital - Baskı ve Reklamın Buluştuğu Yer Proje Kopyalama, Plan Kopyalama, dış mekan baskı, iç mekan baskı, cd baskı, el ilanı baskı, broşür baskı, katalog baskı, kartvizit baskı, branda baskı, vinil baskı, dekota baskı,pleksi baskı, folyo baskı, flat pad baskı, uv baskı, renkli baskı, siyah beyaz baskı, poster baskı, roll up baskı, lazer markalama, laminasyon, maket kesim, pleksi kesim, renkli çıktı, sıvama cilt, albüm cilt, spiral cilt, araç giydirme, şekilli kesim, kaşe yapımı Baskı Ankara, Proje kopyalama, Plan Kopyalama, Cd Çoğaltma, Dijital baskı işlerini yapan ve Ankara'da bulunan Kırtasiyeciniz Tuna Dijital'den vinil Pleksi Baskı Baskı, Kopyalama, Ciltleme ile ilgili Anahtar Kelimelerimiz : Plan kopyalama Ankara Proje kopyalama ankara dijital baskı merkezi çankaya lazer markalama Ankara dış mekan baskı Ankara iç mekan baskı Ankara cd çoğaltma Ankara cd baskı Ankara laminasyon ankara el ilanı baskı Ankara broşür baskı Ankara katalog baskı Ankara kartvizit baskı Ankara branda baskı Ankara vinil baskı Ankara dekota baskı Ankara pleksi baskı Ankara folyo baskı Ankara maket kesim Ankara pleksi kesim Ankara flat pad baskı Ankara uv baskı Ankara renkli çıktı Ankara renkli baskı Ankara siyah beyaz baskı Ankara poster baskı Ankara roll up baskı Ankara sıvama cilt Ankara albüm cilt Ankara sprial cilt Ankara araç giydirme Ankara şekilli kesim Ankara kaşe yapımı çankaya Ankara

Oce Arizona 460 GT UV (Ultraviole) Yazıcımız

19.04.2020
43
Oce Arizona 460 GT UV (Ultraviole) Yazıcımız

UV Baskı Nedir?

UV (ultraviole) baskı tekniği, güneş ışığına dayanıklılığı ile baskının kurutma süresini 1 sn.’den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar. Ankara UV Baskı su gibi maddelerden etkilenmez, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdır ve çok daha uzun ömürlüdür.
UV baskı sistemi bir çok malzemeye UV kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlıkla ve sorunsuz baskı yapılabilir.

Sert ve esnek malzemeler üzerine hassas baskılar.

Arizona 460 GT 250×125 cm 10 cm kalınlığa kadar tek parça tabakaya baskı yapabilme özelliğine sahiptir.
CMYK baskı renklerine ek olarak Lak atabilmekte ve beyaz renk baskı alabilmektedir.UV kurutmalı ve rulodan ruloya mürekkep püskürtmeli Arizona, neredeyse hayal edebileceğiniz tüm ortamlar üzerinde fotoğraf kalitesinde hatasız baskılar yapmaktadır.

Kağıt, branda, rollup, kanvas, kumaş, vinil, cam, ahşap, metal, pleksiglass, magent, kompozit, fotoblok, mermer, granit ve daha fazlası…

 

En iyi teknoloji, çevreyi en az kirletendir.

Toksik salınımı olmayan boya teknolojisi sayesinde insan sağlığına zarar vermez. Özel boya yapısı sayesinde iç ve dış ortamlarda güneş ışığı ve suya karşı dayanıklıdır.

Océ Arizona 460 GT sağlık ve güvenlik yönergeleri ve standartları listesiyle uyumludur. Bu standartlar arasında CE, TÜV ( UL, CSA ve diğerlerine eşdeğer ), Berufsgenossenschaft ve başkastandartlar bulunmaktadır.
Océ Arizona 460 GT, uçucu organik bileşikler (VOC) içermeyen UV hızlı kuruyabilen mürekkepler kullanır.

 

Faydalar:

Océ Arizona 460 yazıcıda çok çeşitli ortam ve nesneler üzerine baskı alınabilmektedir. Standart tabela ve afişten (POP/POS, mağaza tabelası, arkadan aydınlatmalı tabelalar) süslenen alt malzemenin öncelikli olarak teşhir amaçlı olmadığı özel ve endüstriyel uygulamalara (örneğin, paket prototiplendirmesi, kısa vadeli ve özel paketleme, membran düğme kaplamaları, kabartma baskı, nesne süslemesi) kadar çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir.

Océ Arizona 460 model yazıcıyla, çeşitli müşteri gereksinimlerine hizmet vermek üzere sert malzemeden yapılmış teşhir grafikleri, afişler, cam çıkartmaları, arkadan aydınlatmalı tabelalar gibi ürünlerin yer aldığı tam karışık ortam kampanyaları oluşturularabilir.

oce-arizano-03

 

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.